Netflix & VPN = pełny dostęp do europejskiego i amerykańskiego Netflixa

NAJLEPSZA SIEĆ VPN DLA NETFLIX

NordVPN-logo-350

Czytaj recenzję

Zobacz ofertę!Zobacz ofertę!

Netflix

Czy przebrnąłeś przez całą ofertę Netflix w Polsce i nie możesz znaleźć nic interesującego do obejrzenia?

W takim przypadku Netflix + VPN to najlepsze rozwiązanie Twojego problemu!

NETFLIX + VPN = Tysiące filmów i seriali więcej!

Wysokiej jakości (kompatybilna z Netflix) usługa VPN umożliwia strumieniowe przesyłanie seriali i filmów z amerykańskiego serwisu Netflix bezpośrednio na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych. Na przykład NordVPN i SurfsharkVPN doskonale współpracują z amerykańskim Netflixem. Wystarczy wybrać amerykański serwer z listy serwerów VPN zlokalizowanych na całym świecie, aby uzyskać bezpośredni dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix, w którym można znaleźć w zasadzie dwukrotnie więcej rozrywki niż w większości krajów europejskich i Polsce.

W 2020 roku Netflix oferował łącznie ponad 16 000 różnych filmów i seriali telewizyjnych w 190 różnych krajach, a dostęp do prawie wszystkich z nich można uzyskać za pośrednictwem połączenia VPN.

Instrukcje dotyczące oglądania rozszerzonego Netflixa

  1. Subskrybuj zalecane połączenia VPN dla Netflixa.
  2. Połącz VPN z lokalizacją w USA.
  3. Teraz masz do dyspozycji znacznie większy wybór Netflixa.

Najlepsze usługi VPN oferujące co najmniej 30-dniową gwarancję:

  1. NordVPN (Najlepsza sieć VPN do wszystkich celów, w tym polskich transmisji telewizyjnych)
  2. Surfshark VPN (Kolejny nasz faworyt, część zespołu NordVPN)
NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!

Pytania dotyczące korzystania z VPN i Netflix

Jaka jest najlepsza sieć VPN do streamowania z Netflixa?

W VPN-polska.pl przetestowaliśmy kilku różnych dostawców usług VPN. W przypadku wielu z tych usług Netflix wykrył, że używany jest serwer proxy, a na ekranie komputera pojawił się komunikat o błędzie proxy.

NordVPN i Surfshark VPN otworzyły amerykański Netflix z Polski bezbłędnie, obie były najlepszymi sieciami VPN do streamowania Netflix w naszych testach. Szeroki zakres serwerów i szybkość NordVPN zawsze zapewnia dobre połączenia dla Netflix i innych platform streamingowych.

Czy Netflix nie zablokował w pewnym momencie korzystania z usług VPN?

Być może pojawiły się wiadomości na ten temat, a Netflix niekoniecznie działa z niektórymi sieciami VPN. Prawda jest jednak taka, że Netflix nie jest w stanie konsekwentnie blokować wszystkich adresów IP i serwerów proxy DNS dla połączeń VPN ze względu na ich ogromną liczbę. Najlepsi dostawcy Netflix VPN mają setki, a nawet tysiące serwerów, które zmieniają wirtualną lokalizację i adres IP użytkownika.

Nawet jeśli Netflix zdoła zablokować korzystanie z adresu VPN, dobrej jakości dostawca VPN wie, jak to naprawić i sprawić, by strumienie działały wystarczająco szybko. Przykładami takich dobrych usług są NordVPN i SurfsharkVPN.


Czy można oglądać Netflix na dowolnym urządzeniu z VPN?

Tak, prawie wszyscy dostawcy mają aplikację VPN dla większości systemów operacyjnych i urządzeń. Oprócz komputerów z systemem Windows, Linux i Mac, można je zainstalować na Androidzie, iOS, telewizorach Smart TV, routerach Wi-Fi, a nawet konsolach do gier, takich jak PlayStation i Xbox, zmieniając adres DNS.

Jak oglądać amerykański Netflix z Polski przy użyciu VPN?

Możesz łatwo uzyskać dostęp do Netflix US z dowolnego miejsca: uruchom aplikację VPN, wybierz USA jako lokalizację i naciśnij przycisk połączenia.

Następnie można zalogować się na swoje konto Netflix i korzystać z amerykańskiego katalogu treści.


Czy korzystanie z usługi Netflix VPN nie jest nielegalne?

Wcale nie, ponieważ płacisz za Netflix. Warunki korzystania z serwisu Netflix nie zabraniają nawet bezpośrednio korzystania z usługi VPN, ale raczej stwierdzają, że „użytkownik nie może oglądać żadnych filmów ani seriali z serwisu Netflix lub jego dostawców w żadnym innym kraju lub regionie niż autoryzowany przez Netflix”.

Netflix nie jest nawet zainteresowany karaniem swoich użytkowników za korzystanie z VPN, ponieważ zarabiają pieniądze na swoich usługach, a karanie użytkowników jest szkodliwe dla biznesu. Korzystanie z usługi VPN nie jest również zabronione przez fińskie prawo. Władze nie mają więc powodu, by pukać do niego, jeśli korzystasz z usługi VPN odpowiedniej do streamingu Netflix, ponieważ streaming filmów lub seriali nie narusza praw autorskich. W praktyce najgorszą karą może być zamknięcie konta Netflix, ale w normalnym użytkowaniu z połączeniem VPN nigdy się to nie zdarza.

Czy istnieje darmowa usługa Netflix VPN?

Możemy założyć, że wszystkie darmowe usługi VPN, które można znaleźć w Internecie, są prawie w 100% blokowane przez Netflix. Darmowe połączenia VPN są również bardzo ryzykowne dla phishingu, w przeciwieństwie do najbezpieczniejszych na świecie usług VPN, które polecamy.

Możesz jednak wypróbować najlepsze na świecie połączenie VPN bez zobowiązań przez 45 dni, a dopiero potem zdecydować, czy chcesz dokonać dłuższej subskrypcji, jeśli nie chcesz kontynuować subskrypcji, wszystkie pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto.


Zalecane połączenie VPN do oglądania rozszerzonego Netflixa

NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!