Oglądaj Formułę 1 online za darmo z VPN

Witamy na stronie VPN-POLSKA poświęconej Formule 1! Na tej stronie znajdziesz instrukcje dotyczące oglądania wyścigów Formuły 1 za darmo w Polsce.

NAJLEPSZA SIEĆ VPN DLA FORMUŁY 1

NordVPN-logo-350

Czytaj recenzję

Zobacz ofertę!Zobacz ofertę!

Oglądaj F1 online za darmo dzięki połączeniu VPN

Formula 1

W Polsce transmisje i transmisje F1 są dostępne w sieciach telewizyjnych i usługach streamingowych opartych na subskrypcji, które mogą być dość kosztowne, ale można również cieszyć się całym sezonem online dzięki aplikacji VPN, która kosztuje zaledwie kilka euro miesięcznie.

Oglądaj wszystkie transmisje sezonu Formuły 1 online za darmo w Polsce z zagranicznych sieci telewizji publicznej i serwisów streamingowych


Masz dwie opcje oglądania Formuły Jeden na żywo

Połączenie VPN

Dzięki połączeniu VPN możesz oglądać wszystkie wyścigi Formuły 1 na żywo za darmo online z zagranicznych kanałów telewizyjnych. VPN-polska.pl bada i testuje publiczne sieci nadawcze na całym świecie, a na tej stronie gromadzimy najlepsze dostępne opcje. Jeśli nie masz VPN i znajdujesz się poza krajem, z którego nadawana jest transmisja, nie możesz uzyskać dostępu do strumieni z powodu blokad IP i ograniczeń geograficznych. VPN pozwala połączyć się z serwerem znajdującym się w kraju, który zmienia fizyczną lokalizację IP użytkownika i można oglądać transmisje tak, jakby się tam było.

Te bezpłatne kanały telewizyjne są prawie na równi z płatnymi pakietami telewizyjnymi, jeśli chodzi o jakość transmisji.


Abonament TV

Płatne sieci telewizyjne oferują pakiety kanałów dla transmisji F1, ale są one zwykle drogie – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że często musisz płacić za treści, których nie konsumujesz, jeśli jesteś szczególnie zainteresowany F1. W płatnej telewizji można cieszyć się szerokim wyborem programów i najprawdopodobniej komentarzem w języku ojczystym lub przynajmniej w języku angielskim, ale dla wielu osób, które chcą po prostu cieszyć się F1, wyższa cena nie jest tego warta.

Krótki przewodnik po transmisji na żywo Formuły 1 online za darmo w Polsce

  1. Uruchom VPN lub zasubskrybuj jeden z polecanych przez nas.
  2. Połącz aplikację VPN z sugerowaną lokalizacją.
  3. Otwórz łącze do strumienia i ciesz się darmowym oglądaniem.
NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!

Co to Formuła 1 (F1)

Formuła 1, lub po prostu F1, to międzynarodowy sport i organizacja wyścigów samochodowych. Jest powszechnie uważana za najwyższy poziom sportów motorowych. F1 jest zarządzana przez FIA, Międzynarodową Federację Samochodową. Formuła 1 wzięła swoją nazwę od wspólnych zasad tego sportu. Podobnie jak w każdym innym indy­widualnym sporcie motorowym, zwycięzcą wyścigu jest kierowca, który jako pierwszy ukończy określoną liczbę okrążeń.

F1 wywodzi się z Europy, a jej zasady zostały ustandaryzowane przez FIA w 1946 roku. Pierwszy oficjalny sezon Formuły 1 odbył się w 1950 roku. Jeden zespół F1 ma maksy­malnie czterech kierowców, z których dwóch jest głównymi zawodnikami przez cały sezon, a dwóch innych kierowców służy głównie jako rezerwowi i kierowcy testowi. Każdy zespół zatrudnia również personel pomocniczy składający się z techników i inżynierów, którzy odgrywają istotną rolę w sukcesie kierowcy.

Standardowy dystans wyścigu wynosi 300 kilometrów, a w każdym sezonie odbywa się około 20 wyścigów. Liczba zespołów wynosi 10, a każdy z nich składa się z dwóch samochodów, choć zgodnie z przepisami FIA maksymalna liczba samochodów biorących udział w wyścigu wynosi 26. Wyścigi tradycyjnie odbywają się w niedziele, a przerwa między nimi wynosi średnio dwa tygodnie. Jeden wyścig to weekendowe wydarzenie, które rozpoczyna się dwiema sesjami treningowymi w piątki, trzecią sesją treningową i kwalifikacjami w soboty, a kończy dwugodzinnym wyścigiem w niedziele. Okazjonalne wyścigi mogą składać się z dwóch prób czasowych i dwóch przejazdów treningowych.

Kanały telewizyjne do darmowego streamowania F1 w Polsce

ServusTV

ServusTV ⋆ Austria

Austriacki ServusTV współpracuje z innym austriackim kanałem telewizyjnym, ORF, w celu transmisji pełnego sezonu F1. Oba kanały transmitują połowę sezonu na swoich antenach, więc należy pamiętać, aby sprawdzić, który wyścig jest na którym kanale. Oba kanały będą również trans­mitować GP Austrii jednocześnie. Transmisje nie wymagają zakładania konta, wystarczy kliknąć link i połączyć VPN z austriackim serwerem. Jakość transmisji jest doskonała, ja można również obejrzeć poprzednie GP jako VOD na wypadek, gdybyś je przegapił!

Oprócz Formuły 1, ServusTV ma również prawa do transmisji MotoGP i Ligi Mistrzów!

Link: https://www.servustv.com/sport/

Język komentarza: Niemiecki

Serwer VPN: Austria

ORF

ORF ⋆ Austria

Austriacki ORF to bezpłatny kanał dla sportowców. Obecnie składa się z sześciu niemieckojęzycznych kanałów.

Oprócz bezpłatnych transmisji Formuły 1 wraz z ServusTV, kanały ORF transmitują koszykówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i wiele innych. Ponadto, jeśli dobrze rozumiesz język niemiecki, oczywiście będziesz mógł cieszyć się serialami telewizyjnymi i filmami, które są dostępne w sieci.

Nie musisz rejestrować się osobno, aby móc oglądać transmisje, po prostu połącz aplikację VPN z austriackim serwerem i przejdź do kanału!

Link: https://tvthek.orf.at/live

Język komentarza: Niemiecki

Serwer VPN: Austria


SRF

SRF ⋆ Szwajcaria

SRF to szwajcarski kanał niekodowany, który świetnie nadaje się do bezpłatnych transmisji sportowych (a dlaczego nie do innych programów, jeśli lubisz język niemiecki?).

Kanał transmituje wszystkie wyścigi Formuły 1, wydarzenia Diamentowej Ligi i okazjonalnie mecze Ligi Mistrzów dla fanów piłki nożnej.

SRF jest jednym z najlepszych darmowych kanałów F1, ponieważ jego transmisje na żywo działają szybko i w doskonałej jakości. Nie ma też potrzeby tworzenia konta użytkownika, wystarczy podłączyć VPN do Szwajcarii i wskoczyć na stream!

Link: https://www.srf.ch/play/tv/live

Język komentarza: Niemiecki

Serwer VPN: Szwajcaria

RTL

RTL ⋆ Luksemburg

RTL to główny kanał telewizyjny w Luksem­burgu, działający od 1991 roku. Kanał posiada prawa do sezonu Formuły 1 i transmituje sesje kwalifikacyjne i wyścigi na żywo przez cały sezon.

Kanał nie wymaga rejestracji konta użytkownika, aby oglądać transmisje, więc możesz cieszyć się F1 za darmo, łącząc VPN z serwerem w Luksemburgu i dołączając do transmisji na żywo!

Link: https://www.rtl.lu/tele/live-2

Język komentarzau: Luksemburski

Serwer VPN: Luksemburg


Zalecane połączenie VPN do oglądania Formuły 1

NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!