Streamuj mecze NFL za darmo online dzięki VPN

Witamy na stronie VPN-POLSKA NFL! Na tej stronie znajdziesz instrukcje dotyczące oglądania sezonu NFL i Super Bowl za darmo w Polsce.

NAJLEPSZA SIEĆ VPN DLA NFL I SUPER BOWL

NordVPN-logo-350

Czytaj recenzję

Zobacz ofertę!Zobacz ofertę!

Oglądaj mecze NFL online za darmo z zagranicznych kanałów telewizyjnych dzięki VPN

NFL i Super Bowl

Sezon zasadniczy ligi futbolu amerykańskiego NFL rozpoczyna się tradycyjnie we wrześniu, a jego kulminacją jest największe indywidualne wydarzenie sportowe na świecie – Super Bowl!

W wielu krajach strumienie NFL są dostępne tylko na platformach opartych na subskrypcji. Aplikacja VPN kosztuje tylko ułamek ceny subskrypcji kanału telewizyjnego!


Transmisja NFL

NFL (National Football League) to najwyższa liga futbolu amerykańskiego. Na tej stronie znajdziesz instrukcje, jak oglądać mecze NFL na żywo online za darmo i legalnie za pomocą połączenia VPN!


Super Bowl

Super Bowl to coroczny finał sezonu NFL. Pierwotnie nazwany NFL Championship Game, został przemianowany na obecną nazwę w 1966 roku. Tradycyjnie odbywa się w drugą niedzielę lutego i jest najchętniej oglądanym corocznym wydarzeniem sportowym na świecie.

Możesz także oglądać Super Bowl na żywo w naszych polecanych bezpłatnych stacjach telewizyjnych z VPN!

Krótki przewodnik, jak oglądać NFL i Super Bowl online za darmo w Polsce

  1. Uruchom VPN lub zasubskrybuj jeden z polecanych przez nas
  2. Połącz aplikację VPN z sugerowaną lokalizacją
  3. Otwórz łącze do strumienia i ciesz się darmowym oglądaniem
NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!

Dostępne opcje transmisji na żywo meczów NFL online w Polsce

VPN

Dobrej jakości usługa VPN umożliwia oglądanie większości całego sezonu NFL, w tym sezonu zasadniczego, playoffów i Super Bowl. VPN kosztuje tylko ułamek pakietu telewizji kablowej.

Na tej stronie wymieniliśmy bezpłatne zagraniczne kanały telewizyjne, które mają prawa do transmisji sezonu NFL. Kanały te mają jednak prawa do transmisji tylko w swoim kraju. W związku z tym strumienie są zablokowane w Polsce, ale można łatwo obejść te ograniczenia geograficzne za pomocą aplikacji VPN. Sami przetestowaliśmy strumienie tych kanałów i stwierdziliśmy, że są one dobrej jakości i łatwo dostępne.

VPN otwiera nowe możliwości w Internecie: Brak ograniczeń krajowych, większa anonimowość i darmowy sport i rozrywka!


Abonament TV

Sezony NFL są w większości transmitowane w sieciach telewizyjnych opartych na subskrypcji. Mają one świetną jakość streamingu, ale nawet miesięczna subskrypcja jest zwykle droższa niż koszt VPN w ciągu roku.

Zaletami krajowych pakietów kanałów telewizyjnych są najwyższej jakości programy i komentarze w języku ojczystym, ale naszym skromnym zdaniem nie uzasadnia to wysokiej ceny. Ponadto rzadko masz wpływ na zawartość pakietu subskrypcji, więc często płacisz za treści, których nie konsumujesz.

Aplikacja VPN zapewnia dostęp do wielu wysokiej jakości kanałów niekodowanych za niewielką cenę, poszerza bibliotekę Netflix i pozwala cieszyć się, na przykład, darmowymi transmisjami Formuły 1, MotoGP, hokeja na lodzie i piłki nożnej z lokalizacji z ograniczeniami geograficznymi!

Darmowe kanały NFL i instrukcje dotyczące transmisji na żywo

Następujące kanały telewizyjne transmitują mecze ligi futbolu amerykańskiego NFL za darmo online

7Mate

7Mate ⋆ Australia

7Mate to australijski bezpłatny kanał telewizji publicznej założony w 2010 roku. Jest częścią Seven Network. Regularnie transmitują mecze NFL przez cały sezon regularny, playoff i oczywiście Super Bowl! Wystarczy podłączyć jedną z naszych rekomendowanych sieci VPN do australijskiego serwera i gotowe, ale aby strumień działał poprawnie, może być konieczne wyłączenie AdBlockera!

Link: https://7plus.com.au/live-tv

Język komentarza: Angielski

Serwer VPN: Australia

ProSieben

ProSieben MAXX & ProSieben ⋆ Niemcy i Szwajcaria

ProSieben i ProSieben MAXX są częścią ProSiebenSat. 1, która jest drugą co do wielkości prywatną firmą telewizyjną w Niemczech. ProSieben jest ich pierwszym kanałem telewizyjnym i nadaje od 1989 roku, podczas gdy MAXX działa od 2013 roku.

Większość meczów NFL jest transmitowana na MAXX i obecnie transmitują co najmniej jeden mecz w każdą niedzielę do końca sezonu zasadniczego. Z drugiej strony ProSieben zazwyczaj transmituje mecz inaugurujący sezon, niektóre mecze z playoffów i Super Bowl.

Aby oglądać transmisje, wystarczy połączyć się z naszym zalecanym VPN z niemieckim lub szwajcarskim serwerem. Sama sieć nie wymaga zakładania konta.

Link 1: https://www.prosieben.de/livestream

Link 2: https://www.prosiebenmaxx.de/livestream

Język komentarza: Niemiecki

Serwer VPN: Niemcy / Szwajcaria

Puls4

Puls 4 ⋆ Austria

Puls 4 jest czwartym kanałem telewizji publicznej w Austrii, obok ORF Eins, ORF 2 i ATV. Do streamowania nie jest wymagana rejestracja, mecze transmitowane są zazwyczaj w niedziele.

Link: https://www.puls4.com/livestream

Język komentarza: Niemiecki

Serwer VPN: Austria


Zalecane połączenie VPN do oglądania NFL i Super Bowl

NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!