Oglądaj tenis ATP w telewizji i online za darmo dzięki VPN

Witamy na stronie tenisowej VPN-POLSKA! Na tej stronie znajdziesz instrukcje dotyczące oglądania tenisa za darmo w Polsce i za granicą za pomocą VPN.

NAJLEPSZA SIEĆ VPN DO TENISA

NordVPN-logo-350

Czytaj recenzję

Zobacz ofertę!Zobacz ofertę!

Coroczna trasa tenisowego Wielkiego Szlema jest trans­mitowana na żywo za darmo w zagra­nicznych kanałach tele­wizyjnych i można ją oglądać z VPN!

Tenis

Bezpłatne kanały telewizyjne zazwyczaj ograniczają swój promień nadawania do granic swoich krajów macierzystych ze względu na prawa autorskie i umowy licencyjne. Są one skarbnicą wysokiej jakości rozrywki i sportu i można się nimi cieszyć, korzystając z VPN, który może obejść ograniczenia geograficzne oparte na adresie IP. Nasze polecane i przetestowane aplikacje VPN umożliwiają oglądanie elitarnych turniejów tenisowych, takich jak Grand Slam Tour, za samą opłatę subskrypcyjną aplikacji.te pentru a le accesa.

Instrukcje dotyczące oglądania trasy Tennis Grand Slam z VPN

  1. Uruchom aplikację VPN lub zasubskrybuj polecaną przez nas.
  2. Wybierz turniej tenisowy z poniższej listy.
  3. Po podłączeniu VPN do odpowiedniego kraju, wystarczy kliknąć link do streamu na stronie przewodnika i cieszyć się grą!
NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!

Lista elitarnych turniejów tenisowych, które można zobaczyć z VPN

Australian Open

Australian Open
Turniej tenisowy Australian Open jest pierwszym z czterech corocznie rozgrywanych turniejów Wielkiego Szlema. Pierwszy Australian Open odbył się w 1905 roku, a od 1972 roku jego gospodarzem jest miasto Melbourne. Ze względu na gorące australijskie lato, turniej jest uważany za bardzo stresujący wyczyn fizyczny dla każdego sportowca, a korty mogą być pokryte rozsuwanymi sufitami na wypadek, gdyby temperatury wzrosły zbyt wysoko. Obok Wimbledonu, jest to jeden z dwóch turniejów Wielkiego Szlema, który może być w pełni rozgrywany w pomieszczeniach zamkniętych.

Australian Open jest prawdopodobnie najchętniej oglądanym turniejem tenisowym na świecie i największym wydarzeniem sportowym na półkuli południowej. Jest również rekordzistą pod względem najczęściej oglądanego pojedynczego meczu spośród wszystkich turniejów Wielkiego Szlema. Zwykle odbywa się przez dwa tygodnie w drugiej połowie stycznia.


French Open

French Open
Turniej tenisowy French Open jest drugim z czterech turniejów Wielkiego Szlema rozgrywanych w ciągu roku (pozostałe to Wimbledon, Australian Open i US Open). Nazwa obiektu pochodzi od nazwiska francuskiego lotnika Rolanda Garrosa, a turniej jest jedynym turniejem Wielkiego Szlema rozgrywanym na kortach ziemnych. Historia turnieju sięga 130 lat wstecz, do 1891 roku. Zwycięzca musi rozegrać siedem meczów, aby wygrać turniej i jest on uważany za najbardziej wymagający fizycznie turniej tenisowy na świecie, ale warto, ponieważ pula nagród wynosi dziesiątki milionów euro!


Mistrzostwa, Wimbledon

Wimbledon
Korzenie turnieju tenisowego Wimbledon sięgają 1877 roku i jest on rozgrywany w All England Club Lawn and Croquet Club w Londynie, w Anglii. Co roku odbywają się cztery turnieje tenisowe Wielkiego Szlema, z których Wimbledon jest trzecim w kolejności. Wimbledon jest również jedynym turniejem Wielkiego Szlema, który nadal rozgrywany jest na trawie, tradycyjnej nawierzchni tego sportu.

Wimbledon jest znany ze swojego prestiżu, zarezerwowanych miejsc dla rodziny królewskiej, stosowania ścisłego dress code’u i oferowania patronom mnóstwa truskawek i śmietany. Nie ma też prawie żadnych widocznych reklamodawców, poza firmą Rolex, która zapewnia technologię pomiaru czasu i wodę jęczmienną Robinsons. Turniej trwa dwa tygodnie i tradycyjnie odbywa się między końcem czerwca a początkiem lipca.

Bezpłatne kanały telewizyjne i usługi przesyłania strumieniowego dla tenisa

9Now

9Now ⋆ Australia

9Now to część australijskiej sieci Nine Network, która działa jako kanał telewizyjny i usługa przesyłania strumieniowego. Sieć streamuje kilka kanałów: Channel 9, 9Gem, 9Life, 9Rush i 9News. Nine Network była najczęściej oglądaną siecią telewizyjną w Australii w 2019 roku i nic dziwnego, ponieważ sieć nadaje szeroką gamę wysokiej jakości programów.

Sieć posiada również prawa do transmisji turnieju tenisowego Australian Open, który transmituje na żywo w całości. Aby uzyskać dostęp do transmisji, należy połączyć zalecaną aplikację VPN z australijskim serwerem i założyć bezpłatne konto użytkownika na ich platformie, co jest bardzo proste i łatwe do zrobienia. Na wszelki wypadek należy również wyłączyć AdBlocker, ponieważ może on zakłócać transmisję strumieniową!

Link: https://www.9now.com.au/

Język komentarza: Angielski

Serwer VPN: Australia

France TV

France TV ⋆ Francja

France TV (France Télévisions) to francuski kanał nadawczy założony w 1992 r., który został utworzony w jedną spółkę poprzez połączenie czterech kanałów krajowych (France 2-5) i finansuje swoją działalność z licencji telewizyjnych i reklam komercyjnych.

Transmisje kanału nie wymagają rejestracji konta użytkownika, więc jego transmisje można oglądać bezpośrednio za pomocą połączenia VPN. Kanał co roku transmituje dwa z największych wydarzeń sportowych na świecie: French Open i Tour de France.

Link: https://www.france.tv/

Język komentarza: Francuski

Serwer VPN: Francja

SRF

SRF ⋆ Szwajcaria

Szwajcarski kanał telewizyjny SRF transmituje w całości turniej tenisowy Wimbledon. Komentarz jest w języku niemieckim, ale dobra jakość obrazu i łatwy dostęp do streamów ładnie to rekompensują. Nie musisz także ograniczać swojej sportowej rozrywki tylko do tenisa, ponieważ SRF transmituje również cały sezon Formuły 1, zawody Diamentowej Ligi w lekkoatletyce oraz okazjonalne mecze Ligi Mistrzów UEFA (piłka nożna) i CHL (hokej na lodzie). Nie ma potrzeby zakładania konta, wystarczy połączyć się z serwerem w Szwajcarii za pomocą jednej z naszych rekomendowanych aplikacji VPN!

Link: https://www.srf.ch/play/tv/live

Język komentarza: Niemiecki

Serwer VPN: Szwajcaria


Zalecane połączenie VPN do oglądania Wielkiego Szlema Tenisowego

NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepsza obsługa klienta
✓ Najbezpieczniejsza sieć VPN
✓ Więcej rozrywki telewizyjnej
✓ Więcej sportu
✓ Szybkie połączenia
✓ Bezpieczeństwo danych

Oferta!Oferta!