NordVPN

NordVPN jest zwycięzcą naszego testu VPN!

NordVPN testowany jako najlepsza usługa VPN. Połączyli się z zespołem Surfshark VPN, dzięki czemu mają teraz najlepszy ogólny zespół świadczący usługi VPN.

Szyfruj swoje dane i prywatność za pomocą najlepszej sieci VPN, która zapewnia najszybsze połączenie i chroni sześć wybranych urządzeń w ramach jednej subskrypcji.


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN


Oprócz prywatności i bezpieczeństwa, NordVPN umożliwia oglądanie bezpłatnych kanałów telewizyjnych i usług streamingowych z całego świata. Wystarczy wspomnieć o kilku dyscyplinach sportowych, które są w zasięgu ręki: Formula 1, MotoGP, Liga Mistrzów, NHL, NFL, Diamentowa Liga


Chroń swoją prywatność teraz dzięki NordVPN

jak-działa-vpn

Zamów NordVPN teraz


Plusy i minusy

➕ Najszybszy VPN na rynku

➕ Doskonałe, wielowarstwowe bezpieczeństwo danych

➕ Obsługa klienta 24/7

➕ Świetny stosunek ceny do jakości

➕ 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

➕ Obsługuje wszystkie urządzenia, platformy i przeglądarki

➖ Nie jest to najtańsza sieć VPN na rynku


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

⬍ NordVPN i zespół programistów

Obecnie zespół NordVPN jest uważany za jednego z najlepszych na świecie w dziedzinie usług VPN, a po połączeniu z zespołem Surfshark VPN (który wcześniej polecaliśmy jako naszą pierwszą opcję), profil NordVPN znacznie wzrósł. To połączenie tych dwóch wiodących usług przyczyniło się do zwiększenia jakości usług, wiedzy specjalistycznej i siły rynkowej NordVPN.

Poprzez to połączenie dwóch gigantów, którzy koncentrują się na zapewnianiu lepszego bezpieczeństwa i prywatności w Internecie, NordVPN stał się potężną siłą w dziedzinie ochrony prywatności osobistej i obecnie trudno znaleźć konkurenta.

Dla zespołu NordVPN wartością nadrzędną jest internet i wolność słowa. Firma inwestuje swoje zyski w projekty, które mają na celu utrzymanie i rozszerzanie praw cyfrowych jednostki. Na przykład, NordVPN angażuje się w walkę z cenzurą i nadmierem rządowego nadzoru w obszarach kryzysowych, gdzie wolność prasy jest ograniczana. Przekazują również swoje aplikacje za darmo, aby wspierać takie inicjatywy. Firma jest również członkiem inicjatywy o nazwie VPN Trust Initiative (VTI), która promuje informacje o znaczeniu cyberbezpieczeństwa i monitoruje standardy jakości w branży VPN.

NordVPN posiada jedną z największych na świecie sieci serwerów VPN, z ponad 5400 serwerami w 60 krajach na całym globie. Firma jest zarejestrowana w Panamie, co umożliwia zachowanie anonimowości i bezpieczeństwa użytkowników dzięki silnemu szyfrowaniu 2048-bitowemu bez przechowywania logów lub ujawniania danych, nawet jeśli jest to żądane przez władze.

W celu zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa, NordVPN wprowadził program nagród za zgłaszanie błędów, który pozwala użytkownikom celowo szukać luk w zabezpieczeniach aplikacji w zamian za rekompensatę. Firma regularnie przeprowadza również niezależne audyty bezpieczeństwa, które polegają na próbie złamania zabezpieczeń usługi w każdy możliwy sposób, aby udowodnić jej niezawodność. Ten rodzaj audytu stał się obecnie standardem w branży.

NordVPN doskonale nadaje się do ochrony prywatności, surfowania po Internecie, strumieniowania treści i pobierania dużych plików, ponieważ został uznany za oferujący najlepsze prędkości połączeń na rynku. Jedno konto umożliwia zabezpieczenie 6 urządzeń, a nowi użytkownicy mogą skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Po analizie obecnych funkcji, poziomu bezpieczeństwa, funkcjonalności i doświadczeń użytkownika, doszliśmy do wniosku, że Surfshark VPN został zepchnięty z pozycji lidera przez NordVPN.


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

⬍ Serwery NordVPN na całym świecie

W marcu 2022 roku NordVPN ogłosił, że utrzymuje ponad 5400 serwerów w 60 krajach. NordVPN jest znany jako najszybsza aplikacja VPN na rynku, co zostało stwierdzone w porównaniu przez niezależny instytut bezpieczeństwa AV-TEST. Szybkość połączenia jest dodatkowo zwiększona dzięki własnemu protokołowi NordLynx. Serwery nie mają również ograniczeń przepustowości, co oznacza, że możesz w pełni cieszyć się najwyższymi prędkościami. Większość serwerów znajduje się w obu Amerykach i Europie, co jest wspólne dla wszystkich dostawców VPN, ponieważ te kontynenty mają zazwyczaj lepszą infrastrukturę internetową.

Duża liczba serwerów jest imponująca, zwłaszcza że wszystkie są solidnymi, fizycznymi serwerami, a nie wirtualnymi. Wiele z nich zostało zaprojektowanych w celu ominięcia rządowych zapór ogniowych i detektorów połączeń VPN, które niektóre kraje wykorzystują do ograniczania i monitorowania dostępu do Internetu. NordVPN oferuje również zewnętrznie ukryte serwery połączeń zlokalizowane na przykład w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Szwecji. NordVPN działa również w krajach o bardzo surowych ograniczeniach internetowych, takich jak Hongkong, Turcja i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Serwery NordVPN według kraju:

Europa: Albania, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja (2 miasta), Niemcy (2 miasta), Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Mołdawia, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania.

Ameryka Południowa i Północna: Argentyna, Brazylia, Kanada (3 miasta), Chile, Kostaryka, Meksyk, Stany Zjednoczone (15 miast).

Afryka i Bliski Wschód: Izrael, Republika Południowej Afryki, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Azja i Oceania: Australia (5 miast), Hongkong, Indie, Indonezja, Japonia, Malezja, Nowa Zelandia, Singapur, Korea Południowa, Tajwan, Tajlandia, Wietnam.


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

⬍ Funkcje NordVPN

Jako najnowocześniejsza usługa VPN, NordVPN oferuje szeroki zakres funkcji i protokołów, które sprawiają, że korzystanie z połączeń sieciowych jest bezpieczne i przyjemne. Wszystkie funkcje są dostępne dla klienta natychmiast po instalacji i są łatwe do dostosowania dzięki prostemu i łatwemu w użyciu interfejsowi użytkownika.

Samą aplikację można zainstalować za pomocą kilku kliknięć myszą, a połączenie VPN można ustawić tak, aby łączyło się automatycznie po uruchomieniu systemu operacyjnego i aplikacji, dzięki czemu nie trzeba nawet zawracać sobie głowy ręcznym nawiązywaniem połączenia. Następujące funkcje zapewniają bezpieczeństwo danych osobowych i stabilność połączeń VPN:

Szyfrowanie drugiej generacji:

NordVPN wykorzystuje w sumie trzy protokoły szyfrowania jednocześnie.

 • IKEv2/IPsec (Internet Key Exchange / Internet Protocol Security): ): NordVPN korzysta z najnowszej wersji protokołu wymiany kluczy, którego algorytmów nie są w stanie złamać nawet superkomputery. Ponadto wykorzystywana jest technologia NGE (Next Generation Encryption).
 • OpenVPN to protokół bezpieczeństwa o otwartym kodzie źródłowym, który społeczność internetowa stale rozwija w celu zwiększenia bezpieczeństwa. OpenVPN zapewnia bezpieczeństwo przeglądania stron internetowych, gier online i przesyłania strumieniowego. NordVPN wykorzystuje algorytmy szyfrowania AES-256-GCM z 4096-bitowym kluczem DH, którego używają nawet armie do ochrony swoich zabezpieczeń.
 • NordLynx to protokół bezpieczeństwa opracowany przez NordVPN w oparciu o protokół Wireguard®, który jest lepszą wersją swojego pierwowzoru. W przeciwieństwie do Wireguard®, NordLynx gwarantuje prywatność dzięki systemowi zmiany adresu i nie pozostawia śladów danych na serwerze VPN. W rezultacie NordVPN osiąga również znacznie szybsze połączenie z serwerem niż jego konkurenci.


Liczba urządzeń: Zainstaluj NordVPN i zabezpiecz łącznie sześć urządzeń za pomocą jednej subskrypcji.

Obsługiwane urządzenia, przeglądarki i platformy: Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Chrome, Firefox, Edge, AndroidTV, Firestick, Xbox, Playstation, Switch, Rasberry Pi, Chromebook, Chromecast i Kindle Fire.

Serwery: Ponad 5400 serwerów w 60 krajach (stan na marzec 2022 r.) oraz serwery dedykowane zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo.

Brak rejestrów: NordVPN nie gromadzi żadnych danych dziennika z połączenia VPN i nie przekazuje danych żadnej stronie trzeciej, rządowi ani organowi.

Anonimowe korzystanie z torrentów: Szyfrowane i bezpieczne połączenie NordVPN zapewnia możliwość korzystania np. z połączeń torrent całkowicie anonimowo i w tajemnicy przed dostawcą usług internetowych.

CyberSec / Ochrona przed zagrożeniami: Funkcja ta zapobiega zagrożeniom sieciowym zanim wpłyną one na urządzenie użytkownika i sprawia, że dostęp do sieci jest bezpieczniejszy oprócz protokołów szyfrowania. Może wykrywać złośliwe oprogramowanie w plikach, złośliwe witryny oraz blokować aplikacje i reklamy. Z funkcji tej można również korzystać, gdy połączenie VPN nie jest włączone.

Podwójny VPN: Jeśli połączenie z jednym bezpiecznym serwerem VPN nie wydaje się wystarczająco bezpieczne, należy je podwoić za pomocą funkcji Podwójny VPN i połączyć się z dwoma serwerami VPN jednocześnie! Wysoce zalecana funkcja zapewniająca ekstremalne bezpieczeństwo sieci wśród specjalnych serwerów aplikacji.

Automatyczny wyłącznik awaryjny: Dodatkowa funkcja bezpieczeństwa, która rozłącza połączenie internetowe w sytuacjach, gdy połączenie VPN z serwerem zostanie zerwane z tego czy innego powodu. Zapewni to, że w żadnych okolicznościach nie ujawnisz swoich informacji online.

Split Tunneling: Umożliwia połączenie VPN specyficzne dla aplikacji, co oznacza, że możesz wybrać ze swojego urządzenia, które aplikacje kierują swoje dane przez serwer VPN.

Dark Web Monitor: Monitoruje rozprzestrzenianie się danych osobowych wraz z adresem e-mail w głębokiej sieci. Powoduje wyświetlenie alertu w przypadku wykrycia danych osobowych.

DNS Leak Protection: Umożliwia wykonanie testu wycieku DNS w celu ustalenia, czy połączenie sieciowe jest bezpieczne i prywatne.

Onion Over VPN: Dla użytkowników przeglądarki Tor, NordVPN zapewnia dodatkową ochronę kompatybilną z siecią onion. Można ją włączyć jednym naciśnięciem przycisku i nie wymaga ona żadnych dodatkowych ustawień.

Obsługa streamingu i SmartPlay: NordVPN jest zoptymalizowany tak, aby był jak najszybszy, co czyni go najlepszym wyborem do przesyłania strumieniowego online. SmartPlay to inteligentna funkcja DNS, która umożliwia użytkownikowi zmianę serwera DNS podczas przeglądania zablokowanych treści.

Stały adres IP: Nawiązanie połączenia VPN z serwerem powoduje zmianę widocznego adresu IP. Stały adres IP jest przydatną funkcją, na przykład w społecznościach roboczych, które pracują nad wrażliwymi informacjami lub systemami wymagającymi połączenia VPN. Dzięki opcji stałego adresu IP nie trzeba indywidualnie zezwalać na każdy adres przechodzący przez połączenie VPN.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dodaje dodatkowy krok do logowania, co zapewnia znaczne bezpieczeństwo, na przykład przed próbami włamań dokonywanymi za pomocą automatycznych generatorów haseł.


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

⬍ Kompatybilność NordVPN z urządzeniami i platformami

NordVPN jest kompatybilny z najbardziej znanymi komputerami, smartfonami, tabletami, systemami operacyjnymi, przeglądarkami, telewizorami i konsolami do gier. Kompatybilność obejmuje również piloty i odtwarzacze multimedialne. Zobacz pełną listę poniżej.

Urządzenia: Google Chromebook, Rasberry Pi

Systemy operacyjne: Windows, Android, MacOS, iOS, Linux

Przeglądarki: Chrome, Firefox, Edge

Aplikacje: AndroidTV, AppleTV

Odtwarzacze multimedialne: Firestick, Google Chromecast

Konsole do gier: Xbox, PlayStation, Nintendo Switch


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

⬍ Opcje płatności

NordVPN można kupić za pomocą kart płatniczych, usług płatniczych lub kryptowalut. W przypadku kart kredytowych płatności można dokonać za pomocą kart Visa, MasterCard, American Express, Discover Card, a nawet karty przedpłaconej. Amazon Pay, Google Pay, Sofort i iTunes są dostępne jako opcje usług płatniczych. Niestety, płatności nie można dokonać z krajowych banków internetowych. Istniało kilka opcji płatności w kryptowalutach, ale obecnie preferowane są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Ripple (XRP).

Karty kredytowe / debetowe:

 • VISA
 • MasterCard
 • American Express
 • Discover Card
 • Prepaid Card


Usługi płatnicze / portfele online:

 • Amazon Pay
 • Google Pay
 • Sofort
 • iTunes


Kryptowaluty:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)

Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

⬍ Wsparcie NordVPN

Strona internetowa NordVPN jest dostępna w kilku językach, w tym na blogu. Niestety, sekcje pomocy, centrum wsparcia i często zadawane pytania są obecnie dostępne tylko w języku angielskim. Z obsługą klienta można skontaktować się 24/7 za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu na żywo, dzięki czemu można szybko uzyskać odpowiedzi na pytania, zapytania i problemy.

Ponieważ NordVPN połączył się z Surfshark, czyni to zespół NordVPN jako całość najbardziej kompetentnym, profesjonalnym i pomocnym na całym rynku. NordVPN można również znaleźć w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się wiadomościami związanymi z bezpieczeństwem, a także informacjami o własnych kampaniach.


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

⬍ Kompatybilność ze sportem i innymi rozrywkami

Formula 1MotoGPNHLLiga MistrzówNFLLekkoatletykaNetflixDarmowe kanały

NordVPN został opracowany z myślą o bezpieczeństwie danych i przesyłaniu strumieniowym. Serwery są zoptymalizowane pod kątem najszybszej możliwej prędkości pobierania i odtwarzania bez buforowania.

Ich protokół NordLynx umożliwia najszybsze połączenia VPN na rynku do przesyłania strumieniowego i działa płynnie z wieloma bezpłatnymi kanałami i usługami przesyłania strumieniowego. Ponieważ aplikację można zainstalować na sześciu urządzeniach z jedną subskrypcją, może ona obejmować wszystkie urządzenia domowe, od komputerów po urządzenia mobilne.

Przykłady oferty NordVPN:

Formula 1 – Transmisje Formuły 1 często są opóźnione w porównaniu do płatnych usług subskrypcyjnych. Jednak możesz obejrzeć cały sezon za cenę samego NordVPN, korzystając z zagranicznych kanałów telewizyjnych, które wymieniliśmy.

MotoGP – MotoGP cieszy się również solidną bazą fanów i z radością informujemy, że NordVPN umożliwia odblokowanie całego sezonu MotoGP na bezpłatnych kanałach!

NHL – Kanadyjski kanał CBC transmituje wiele meczów NHL prawie w każdy weekend przez cały sezon, włączając w to playoffy.

Liga Mistrzów – Mecze Ligi Mistrzów można oglądać na bezpłatnych kanałach telewizyjnych od pierwszych rund aż do finałów.

NFL – Elite Series futbolu amerykańskiego oraz finał Super Bowl można oglądać na bezpłatnych kanałach za pomocą NordVPN.

Lekkoatletyka – Cały sezon Diamentowej Ligi, na przykład, można oglądać za pośrednictwem zagranicznych kanałów telewizyjnych.

Netflix – NordVPN umożliwia łatwe przełączanie się na bibliotekę Netflix innego kraju poprzez zmianę serwera. Na przykład, Netflix w Stanach Zjednoczonych oferuje tysiące filmów i seriali telewizyjnych więcej niż w innych krajach.

Darmowe kanały – Wiele darmowych kanałów oferuje ogromną ilość rozrywki i sportu, za które zazwyczaj trzeba płacić w swoim kraju lub innych częściach świata. Darmowe transmisje zwykle wymagają tylko rejestracji konta e-mail.

Usługi streamingowe – Wiele zagranicznych kanałów telewizyjnych posiada własne biblioteki streamingowe, które umożliwiają bezpłatne oglądanie filmów, seriali telewizyjnych i sportu. Dodatkowo, istnieją również bezpłatne usługi streamingowe. NordVPN umożliwia łatwe korzystanie z tych usług, tak samo jak oglądanie kanałów telewizyjnych.

Dodatkowo, NordVPN umożliwia bezpłatne streamingowanie, na przykład turniejów tenisowych wielkoszlemowych (Australia, Francja, Wimbledon, USA), wyścigów rowerowych (Hiszpania, Włochy, Francja), rugby, golfa, sztuk walki i innych. Instrukcje dotyczące oglądania tych transmisji można znaleźć na naszej stronie internetowej!


Uzyskaj najlepszą sieć VPN na rynku!

Wypróbuj NordVPN przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.
NordVPN logo

Zamów NordVPN

Doświadczenia i podsumowanie NordVPN

NordVPN to dobrze znany gracz na rynku, który od lat świadczy usługi VPN na najwyższym poziomie. Jednak jego ranking w naszym przeglądzie nie osiągnął numeru jeden w przeszłości. Powodem była na przykład funkcjonalność przesyłania strumieniowego i obsługa klienta. Teraz, gdy wszystkie niedociągnięcia zostały naprawione, a NordVPN włączył doświadczenie Surfshark do własnego zespołu, jest to prawdopodobnie najlepsza usługa VPN na rynku.

Przy cenie zaledwie kilku euro miesięcznie (za łącznie sześć urządzeń), NordVPN jest doskonałą inwestycją dla każdego!

NordVPN-logo-293-new

✓ Najlepszy ogólny VPN!
✓ Nasz pierwszy wybór!
✓ Najszybsza sieć VPN na rynku!

Oferta! Oferta!