CyberGhost VPN

CyberGhost VPN został założony w 2011 roku w Bukareszcie, w Rumunii, ale obecnie ma biuro również w Niemczech, gdzie odbywa się większość rozwoju oprogramowania. Usługa VPN ma obecnie ponad 30 milionów użytkowników na całym świecie i stała się jedną z najlepszych usług VPN w ostatnich latach. Sieć serwerów firmy jest rozległa i obecnie posiada ponad 7000 serwerów w 90 krajach i 112 lokalizacjach. CyberGhost VPN nie przechowuje żadnych danych dziennika od swoich klientów, a dane są zabezpieczone przy użyciu metody szyfrowania blokowego 256-AES.

CyberGhost VPN jest idealny dla domu i małych firm, ponieważ siedem urządzeń może być chronionych za pomocą jednej subskrypcji. Aplikacja działa również świetnie z usługami streamingowymi, takimi jak Netflix. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymują 14-45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w zależności od długości subskrypcji, więc jeśli nie jesteś zadowolony, masz prawo anulować subskrypcję i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.


Plusy

➕ Ponad 7000 serwerów w 90 krajach

➕ Instalacja na siedmiu urządzeniach w ramach jednej subskrypcji

➕ Maksymalna 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

➕ Wbudowane funkcje przesyłania strumieniowego

➕ Adblocker i ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

➕ Brak logów

➕ Szybkie połączenia

➕ Brak reklam

➕ Przystępna cena

Minusy

➖ Twój język ojczysty może nie być uwzględniony (jeszcze)


⬍ Opcje płatności

CyberGhost VPN można subskrybować za pomocą kart debetowych i kredytowych, portfela PayPal i BitCoin. Akceptowane karty kredytowe to American Express, Master Card i Visa. Niestety, obecnie nie można dokonać subskrypcji za pośrednictwem tradycyjnej bankowości internetowej.

Zamów CyberGhost VPN

⬍ Funkcje CyberGhost VPN


Szyfrowanie 256-bitowe AES

Dostęp do Internetu jest chroniony 256-bitowym szyfrowaniem AES, którego złamanie zajmuje dekady. Dzięki temu Twoje hasło, numer konta bankowego i inne dane osobowe będą zawsze bezpieczne przed hakerami.

Automatyczny Kill Switch

Automatyczny Kill Switch odłącza urządzenie od Internetu, jeśli VPN przestanie działać z jakiegokolwiek powodu. W ten sposób osobisty adres IP użytkownika zawsze pozostanie ukryty.

Brak rejestrów

CyberGhost VPN nie prowadzi rejestrów ani dzienników zawierających informacje o tym, z jakich witryn korzystają klienci lub jakie pliki pobierają. Dane te nie mogą zatem zostać ujawnione organom publicznym lub innym stronom, ponieważ po prostu nie istnieją.

Adblocker

Reklamy mogą być bardzo irytujące, ale CyberGhost VPN blokuje je automatycznie. Jest to bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.

Ochrona wszystkich urządzeń

W ramach jednej subskrypcji można chronić do siedmiu urządzeń jednocześnie. Oprócz komputera można chronić między innymi telefon i tablet.

Obsługiwane protokoły

CyberGhost VPN wykorzystuje protokoły OpenVPN, L2TP / IPSec i PPTP.

Blokowanie złośliwej zawartości

CyberGhost blokuje dostęp do witryn, których zawartość została sklasyfikowana jako złośliwa. Wbudowany w aplikację program do wykrywania złośliwego oprogramowania sprawdza adres URL odwiedzanej witryny i blokuje do niej dostęp, jeśli zawiera ona szkodliwe treści, takie jak złośliwe oprogramowanie.

Ponad 7000 serwerów w 90 krajach

Szeroka gama serwerów zapewnia płynność połączeń. Duża liczba lokalizacji ułatwia omijanie ograniczeń krajowych stosowanych przez strony internetowe.

Anonimowe torrentowanie

Aplikacja ma wbudowaną funkcję Torrent Anonymously. Funkcja ta umożliwia pobieranie torrentów w 100% bezpiecznie i anonimowo. Pobrane pliki nie mogą zostać zidentyfikowane przez użytkownika.

Blokowanie witryny

Zawartość wielu witryn i serwisów streamingowych jest ograniczona lub całkowicie zablokowana dla obcokrajowców. CyberGhost VPN ma wbudowaną funkcję, która umożliwia dostęp do zablokowanych geograficznie treści i usług przesyłania strumieniowego bezpośrednio przez aplikację za naciśnięciem jednego przycisku.

Zamów CyberGhost VPN

⬍ Streaming z CyberGhost VPN

CyberGhost posiada obecnie ponad 7000 serwerów w 90 różnych krajach. Serwery znajdują się w Europie, Azji, Afryce i Oceanii. Liczba serwerów jest zatem bardzo duża, a CyberGhost stale rozszerza swoje portfolio serwerów, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze wrażenia użytkownika i szybkie połączenia.

Zamów CyberGhost VPN

⬍ Serwery i lokalizacje

CyberGhost posiada obecnie ponad 7000 serwerów w 90 różnych krajach. Serwery znajdują się w Europie, Azji, Afryce i Oceanii. Liczba serwerów jest zatem bardzo duża, a CyberGhost stale rozszerza swoje portfolio serwerów, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze wrażenia użytkownika i szybkie połączenia.

Aktualne lokalizacje serwerów

Albania, Argentyna, Austria, Australia, Bośnia i Hercegowina, Belgia, Bułgaria, Brazylia, Białoruś, Rosja, Kanada, Szwajcaria, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Cypr, Czechy, Niemcy, Dania, Estonia, Hiszpania, Finlandia, Francja, Grecja, Hongkong, Chorwacja, Węgry, Indonezja, Izrael, Indie, Islandia, Włochy, Japonia, Kenia, Korea Południowa, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Mołdawia, Macedonia, Malezja, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Pakistan, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Szwecja, Singapur, Słowenia, Słowacja, Tajlandia, Tajwan, Ukraina, Stany Zjednoczone, Wietnam, Republika Południowej Afryki.

Zamów CyberGhost VPN

⬍ Kompatybilność

Podobnie jak wiele innych aplikacji VPN, CyberGhost VPN jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi urządzeniami i systemami operacyjnymi. Można ją zainstalować na większości urządzeń z systemami Windows, Mac OS, iOS, Android, Linux, Chrome OS i Raspberry Pi. Jego wersja mobilna jest jedną z najlepszych sieci VPN dla Androida i iPhone’a. Oprócz komputerów, telefonów i tabletów można go również zainstalować na większości routerów.

Urządzenia i platformy

 • Android
 • Windows
 • Mac, iPad, iPhone
 • Linux
 • Chrome


Języki

 • Angielski
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Włoski
 • Polski
 • Rumuński
 • Rosyjski
 • Hiszpański


Zamów CyberGhost VPN

⬍ Wsparcie klienta i instrukcje

Z obsługą klienta CyberGhost można skontaktować się za pośrednictwem czatu na żywo na ich stronie internetowej. Witryna ma również bardzo obszerną sekcję pomocy, która zawiera szczegółowe instrukcje instalacji dla każdego obsługiwanego urządzenia i systemu operacyjnego.

Sekcja FAQ jest również bardzo obszerna i zawiera odpowiedzi na prawie wszystko związane z aplikacją.

Zamów CyberGhost VPN

Doświadczenia i podsumowanie CyberGhost VPN

Przetestowaliśmy CyberGhost VPN przez cały czas, zanim zdecydowaliśmy się umieścić go na naszej liście polecanych aplikacji VPN. Doświadczenie było w rzeczywistości tak dobre, że zasługuje na naszą wysoką rekomendację!

Naprawdę nie możemy znaleźć żadnych negatywnych stron CyberGhost. Połączenia są świetne, zabezpieczenia na najwyższym poziomie, a także szeroki zakres funkcji, takich jak blokery reklam, złośliwego oprogramowania i złośliwych treści oraz łatwy dostęp do platform streamingowych dzięki funkcji Unblock Streaming.

Jedna subskrypcja pozwala zainstalować aplikację na siedmiu różnych urządzeniach, co czyni ją idealną dla rodzin i grup przyjaciół. Aplikacja ma również bardzo przystępną cenę.

cyberghost-vpn-logo

✓ VPN w przystępnej cenie!
✓ Świetne dla urządzeń mobilnych

Oferta! Oferta!