Surfshark

Surfshark VPN i zespół Surfshark

Surfshark to aplikacja VPN opracowana przez Surfshark Ltd., zarejestrowaną na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Firma jest zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Głównym celem dewelopera jest zabezpieczenie prywatności online swoich klientów, dlatego też jest on zarejestrowany na Wyspach Dziewiczych, ponieważ ich prawo zezwala na przesyłanie danych bez logów. Deweloperzy zostali nominowani do tytułu „Najlepszej firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem” w konkursie Cyber Security Excellence Awards 2020.

Jako firma i aplikacja Surfshark jest jednym z nowych graczy na rynku VPN (założonym w 2018 roku), który wyrobił sobie markę dzięki niskiej cenie i doskonałej kompatybilności ze streamingiem. W porównaniu do swoich rywali, atutami Surfshark są nieograniczona liczba urządzeń, do których można podłączyć konto, superszybka obsługa klienta i wsparcie techniczne.

Surfshark posiada zespoły współpracujące ze sobą w Niemczech, na Cyprze, w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii, na Filipinach, Ukrainie i Litwie.

Dlaczego warto pobrać Surfshark VPN??

  1. Surfshark świetnie współpracuje z usługami streamingowymi, w tym Netflixem
  2. Możliwość instalacji na nieograniczonej liczbie urządzeń
  3. 100% bez rejestrów
  4. Surfshark jest dostępny na wszystkich urządzeniach i systemach operacyjnych (komputery, telefony komórkowe, tablety, rozszerzenia przeglądarek, telewizory Smart TV, konsole do gier, Smart DNS…)
  5. Bezpieczeństwo danych na poziomie wojskowym
  6. Obsługa klienta odpowiada w mniej niż minutę
  7. Szybkie połączenia i ogromny serwer
Zamów Surfshark VPN
⬍ Funkcje Surfshark VPN

Surfshark oferuje ogromną liczbę przyjaznych dla użytkownika i zwiększających bezpieczeństwo funkcji, z których niektóre pomagają nawet poza połączeniem VPN. W lutym 2020 r. do Surfshark dodano funkcję uwierzytelniania dwuskładnikowego, która już teraz zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo konta użytkownika. W sierpniu przełączono się na korzystanie wyłącznie z serwerów RAM w celu uzyskania najlepszej wydajności.

Instalacja i korzystanie z aplikacji są naprawdę łatwe, a jej interfejs jest przejrzysty i prosty w wyglądzie. Połączenie z serwerem odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszą lub dotknięć ekranu dotykowego. Wszystkie funkcje i ustawienia aplikacji są przejrzyście rozmieszczone na pasku bocznym (widok główny, serwery, funkcje i ustawienia). W chwili pisania tej recenzji dostępnych jest 15 opcji językowych.

Zamów Surfshark VPN

Nieograniczona liczba urządzeń

Bez ograniczeń! Kup jeden klucz licencyjny i zainstaluj Surfshark na dowolnej liczbie urządzeń!

Bez rejestrów

Surfshark nie przechowuje dzienników danych ani nie przekazuje ich władzom lub innym stronom trzecim.

Anonimowy torenting

Korzystanie z połączeń torrentowych bez obaw o rejestry danych.

CleanWeb

Blokowanie reklam, plików cookie i złośliwego oprogramowania.

Whiterlister

Wybierz aplikacje i adresy IP, które w razie potrzeby mogą uzyskać dostęp za pośrednictwem połączenia VPN.

Hacklock

Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy Twoja poczta e-mail lub hasła są zagrożone.

BlindSearch

Prawdziwy stan Incognito, który pozwala na wyszukiwanie w Internecie, będąc niewidocznym dla wszystkich innych.

Usługi przesyłania strumieniowego

Szybkie ładowanie krajowych i zagranicznych serwisów streamingowych.

Protokoły bezpieczeństwa VPN

IKEv2 (szybkie połączenie z mobilnymi systemami operacyjnymi), OpenVPN (klasyczny open source), Shadowsocks (dobry w krajach o surowych przepisach dotyczących VPN).

Serwery na całym świecie

Ponad 3200 serwerów w 65 krajach.

Podszywanie GPS

Surfshark nie tylko zmienia widoczny adres IP, ale może również oszukać śledzenie GPS, zmieniając lokalizację na urządzeniach z Androidem.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe zapewnia użytkownikom dodatkową warstwę ochrony. Dodaje dodatkowy krok podczas logowania, który chroni przed automatycznymi generatorami haseł stworzonymi do hakowania.

Enkrypcja

AES-256. Ten protokół szyfrowania jest wystarczająco wytrzymały do celów wojskowych. 256-bitowe szyfrowanie AES chroni wszystkie dane osobowe, od haseł po dane bankowe.

Kill Switch

Awaryjny wyłącznik awaryjny to inteligentna funkcja, która rozłącza Internet w przypadku zerwania połączenia VPN. Chroni to dane osobowe nawet przed chwilowymi lukami w zabezpieczeniach. Funkcja ta jest dostępna dla systemów Windows, iOS i Android.

MultiHop

Funkcja ta umożliwia utworzenie połączenia VPN za pośrednictwem kilku serwerów w różnych krajach. Uniemożliwia to śledzenie cyfrowego śladu użytkownika.

Kamuflaż

Dzięki kamuflażowi nawet własny dostawca usług internetowych (ISP) nie może zobaczyć, że korzystasz z połączenia VPN.

Trust DNS

Darmowy konwerter DNS. Jeśli znajdujesz się w zakątku świata, w którym na przykład Wikipedia, media społecznościowe, Youtube lub inne podobne portale medialne są cenzurowane, ten konwerter DNS pozwoli ci bezpiecznie i prywatnie wyświetlać treści cenzurowane przez twojego dostawcę usług internetowych.

Zamów Surfshark VPN

⬍ Kompatybilność urządzeń z Surfshark VPN


Komputery

Windows, Android, MacOS, Linux

Telefony komórkowe i tablety

iOS, Android

Przeglądarki

Google Chrome, Firefox

SmartTV

AndroidTV, FireTV, AppleTV, Smart DNS (wszystkie telewizory podłączone do Internetu)

Konsole gamingowe

Xbox, PlayStation

Zamów Surfshark VPN

⬍ Kompatybilność Surfshark VPN dla rozrywki

Surfshark świetnie nadaje się do strumieniowania rozrywki, ponieważ programiści ciężko pracowali, aby zoptymalizować aplikację specjalnie pod tym kątem. Połączenia są szybkie, więc możesz cieszyć się strumieniami bez zacinania się.

Netflix

Możesz otworzyć biblioteki Netflix w co najmniej 15 krajach, łącząc się z serwerami w tych krajach, dzięki czemu uzyskasz znacznie więcej z subskrypcji Netflix; tysiące filmów i programów telewizyjnych w niewidocznej lokalizacji są natychmiast w zasięgu ręki. Nie powinniśmy również zapominać, że ponieważ liczba urządzeń jest nieograniczona, można uruchomić na wszystkich urządzeniach jednocześnie.

Lista krajów Netflix: USA, Wielka Brytania, Holandia, Australia, Brazylia, Hiszpania, Korea Południowa, Indie, Włochy, Japonia, Kanada, Francja, Niemcy, Singapur i Turcja.

Darmowe filmy i seriale

Możliwe jest oglądanie prawie każdego serialu telewizyjnego z zagranicznych kanałów telewizji publicznej. Na tych platformach i sieciach znajdziesz również szeroki wybór filmów.

Hokej na lodzie

W wielu krajach obowiązują ograniczenia dotyczące bezpłatnych transmisji telewizyjnych z corocznych Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie, a dostępność na urządzeniach mobilnych jest możliwa tylko za pośrednictwem połączeń VPN. Mistrzostwa Świata w Hokeju są transmitowane na oficjalnym kanale Youtube Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie, ale w większości krajów transmisje są zablokowane, więc aby uzyskać do nich dostęp, potrzebny jest VPN.

Kilka kanałów telewizji publicznej transmituje również rozgrywki ligowe hokeja na lodzie na wysokim poziomie z takich lig jak NHL i KHL.

Formula 1

Transmisje Formuły 1 są w większości krajów płatne. Istnieje jednak kilka publicznych sieci telewizyjnych, które mają pełne prawa do całego sezonu F1. Transmisje te można przesyłać strumieniowo za pomocą połączenia VPN.

MotoGP

MotoGP, królewska seria wyścigów motocyklowych, jest również dostępna za pośrednictwem połączenia VPN. Oglądaj wszystkie wyścigi w cenie Surfshark!

Liga Mistrzów

Najwyższy poziom profesjonalnej piłki nożnej w Europie, Liga Mistrzów UEFA, jest przeznaczony głównie dla płatnych abonentów lub pakietów telewizyjnych, ale znaleźliśmy bezpłatne kanały telewizji publicznej, które transmitują mecze CL przez cały sezon. Potrzebujesz do tego tylko Surfshark VPN!

Zamów Surfshark VPN

⬍ Wsparcie klienta i instrukcje

Surfshark zapewnia całodobową obsługę klienta i udostępnia na swojej stronie internetowej obszerny podręcznik użytkownika i samouczki dla nowych użytkowników. Witryna zawiera również pomocny narzędzie do rozwiązywania problemów, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, możesz skontaktować się z Surfshark bezpośrednio za pośrednictwem czatu na żywo lub zostawić prośbę o kontakt na ich stronie internetowej. Ich blog oferuje również dobre wskazówki, jak czerpać korzyści z VPN online.

Podczas naszych testów wypróbowaliśmy aplikację AndroidTV i początkowo nie mogliśmy uruchomić Netflix USA z naszej lokalizacji. Skontaktowaliśmy się z Surfshark za pośrednictwem czatu na żywo i zapytaliśmy: „Czy Netflix USA nie działa w tej chwili?”. Po 30 sekundach otrzymaliśmy odpowiedź, w której polecono nam działający serwer i w ten sposób rozwiązano nasz problem.

Zamów Surfshark VPN

⬍ Globalne serwery VPN Surfshark

Surfshark posiada ponad 3200 serwerów w 65 krajach na całym świecie. Serwery działają na wszystkich urządzeniach obsługiwanych przez Surfshark bez ograniczeń przepustowości.

Europa

Austria, Albania, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Mołdawia, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Szwecja, Niemcy, Serbia, Słowacja, Słowenia, Finlandia, Szwajcaria, Czechy, Turcja, Ukraina, Węgry, Rosja, Estonia, Wielka Brytania.

Ameryki

Argentyna, Brazylia, Chile, Kostaryka, Kanada, Kolumbia, Meksyk, Paragwaj, Stany Zjednoczone.

Bliski Wschód i Afryka

Republika Południowej Afryki, Izrael, Nigeria, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Azja i Oceania

Australia, Korea Południowa, Filipiny, Hongkong, Indonezja, Indie, Japonia, Kazachstan, Malezja, Singapur, Tajwan, Nowa Zelandia, Wietnam.

Zamów Surfshark VPN

Doświadczenia i podsumowanie Surfshark VPN

Surfshark VPN jest nowicjuszem na rynku VPN, ale uważamy, że jest to obecnie najbardziej wszechstronna aplikacja VPN. Reklamuje się jako uniwersalna aplikacja VPN, co naszym zdaniem jest prawdą. W VPN-polska.pl nie dodajemy aplikacji do naszych list rekomendowanych z błahych powodów i możemy powiedzieć, że Surfshak jest deweloperem i produktem, który oferuje swoim użytkownikom jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości wśród dostawców usług VPN.

Surfshark przyjął właściwą postawę, dostarczając konsumentom wysokiej jakości aplikację VPN od samego początku, która stoi tuż obok najbardziej znanych światowych marek VPN i oferuje znacznie więcej niż wielu jej konkurentów! Kompleksowe funkcje bezpieczeństwa, szybka i profesjonalna obsługa klienta, szeroka kompatybilność z streamingiem i ograniczeniami krajowymi oraz nieograniczona liczba urządzeń sprawiają, że jest to obecnie najbardziej wszechstronne i najlepsze połączenie VPN. Jest to najlepszy VPN na rynku, a jego funkcje mogą być ulepszane w miarę upływu czasu dzięki zespołowi programistów! Wypróbuj z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy!

surfshark-vpn-logo

✓ Nasz wybór numer dwa!
✓ Świetny stosunek ceny do jakości!

Oferta! Oferta!